Aysel Özdemir Ev hanımı,
  • Ölüm Tarihi 05/09/2018
  • Öldüğü Yer Sivas
  • Ölüm Sebebi Trafik kazası
  • Defin Tarihi 06.09.2018, Sivas

ÖZGEÇMİŞ

Aysel Özdemir, eşi ve kızıyla birlikte tutuklu oğlunu cezaevinden ziyaretten dönerken geçirdigi trafik kazasında hayatını kaybetti. Aynı araçta seyahat eden Özdemir’in kızı  Badem Kaya ve eşi Hüseyin Özdemir vefat ederken torunları Yusuf Kaya ve Furkan Kaya ağır yaralanmıştı.

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde, 5 Eylül 2018 tarihinda meydana gelen kazada iki kişi hayatını kaybetmiş, 4 kişi de yaralanmıştı. Hüseyin Özdemir’in (66) kullandığı 58 ER 320 plakalı otomobil, Sivas-Kayseri karayolunun Şarkışla ilçesi girişinde Ö.Ö. (29) yönetimindeki Şarkışla Belediyesine ait 58 HB 229 plakalı hafriyat yüklü kamyona arkadan çarptı. Araçta sıkışan yaralılar itfaiye ve sağlık ekiplerinin çalışmasıyla çıkartıldığı kazada sürücü Hüseyin Özdemir olay yerinde vefat ederken Şarkışla Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Aysel Özdemir ise tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Otomobilde bulunan Badem Kaya ile çocukları Furkan Kaya (5) ve Yusuf Kaya (12) ise yaralanmıştı. Kaza geçiren ailenin cezaevi ziyareti sonrasında dönüş yolunda oldukları belirtilmişti.

KAYNAKLAR:

https://bitenhayatlar.com/aysel-ozdemir/

https://www.haberler.com/otomobil-kamyona-carpti-1-olu-4-yarali-11207460-haberi/

Copyright © 2021 Tenkil Museum